Tactix 7 Amoled Edition [010-02931-01]

 • Dodaj recenzję:
 • Kod: 2511
 • Producent: Garmin
 • Kod producenta: 753759329655
 • Dostępność: Zapytaj 42 6304611
 • szt.
 • 5 999,99 zł
 • Oblicz
 • Oblicz_raty_duckblue
 
video
 

TAKTYCZNY, MULTISPORTOWY ZEGAREK GPS KLASY PREMIUM

Ten multisportowy zegarek GPS z adaptacyjnym wyświetlaczem AMOLED, tradycyjnymi przyciskami i dotykowym ekranem zapewnia specjalistyczne funkcje taktyczne, a także mapy, muzykę, zaawansowane funkcje treningowe i inne możliwości.

Ten jasny, czytelny wyświetlacz AMOLED może dostosować się do potrzeb misji, m.in. poprzez przyciemnienie ekranu.

Wbudowana latarka z białym lub zielonym światłem rozjaśnia otoczenie.

Czas pracy baterii już Cię nie ogranicza, ponieważ wynosi nawet 31 dni w trybie zegarka.

Przemknij niepostrzeżenie dzięki specjalistycznym funkcjom taktycznym, takim jak zgodność z noktowizorem, tryb ukrycia czy wyłącznik bezpieczeństwa.

Odnajdź się w terenie dzięki wstępnie załadowanym mapom, obsłudze wielopasmowego modułu GPS i czujnikom nawigacji zewnętrznej.

Oprogramowanie Applied Ballistics® jest wstępnie załadowane w urządzeniu i możesz je odblokować za pośrednictwem AB Synapse — aplikacji mobilnej firmy Garmin (wymagana opłata aktywacyjna).

 

CZAS DZIAŁANIA BATERII

Uzyskaj nawet 31 dni pracy na baterii w trybie zegarka oraz maks. 89 godz. w trybie GPS.

JAKOŚĆ I ZAAWANSOWANA KONSTRUKCJA

Trwała, spełniająca amerykańskie normy wojskowe (MIL-STD-810) dotyczące temperatury, wstrząsów i wodoodporności, a zarazem wyrafinowana konstrukcja mieści duży wyświetlacz o przekątnej 1,4″.

EKRAN DOTYKOWY I PRZYCISKI

Sprawdzone przyciski sterujące, które działają zawsze i wszędzie, zostały uzupełnione o czuły ekran dotykowy, który zapewnia szybki i intuicyjny dostęp do funkcji i ustawień.

W pełni wyposażony i gotowy do działania każdego dnia.

WBUDOWANA LATARKA Z ZIELONYM I BIAŁYM ŚWIATŁEM

Wbudowana latarka wielodiodowa poprowadzi Cię w warunkach słabego oświetlenia, zapewniając szybki dostęp do jasnego, stabilnego strumienia światła zielonego lub białego. W trybie noktowizji białe światło jest wyłączone, a zielone światło latarki możesz przyciemnić.

ZGODNOŚĆ Z TRYBEM NOCNYM

Niezależnie od tego, czy korzystasz z urządzeń do obserwacji nocnej, czy nie masz żadnego specjalnego sprzętu, tryb noktowizji pozwala na działanie w ukryciu, a możliwość przyciemnienia lub całkowitego wyłączenia wyświetlacza zapewni Ci niewidoczność w ciemnościach.

TRYB UKRYCIA

Tryb ukrycia zapobiega zapisywaniu i udostępnianiu pozycji GPS oraz wyłącza bezprzewodową łączność i komunikację, nie wyłączając operacyjnych funkcji zegarka.

PRZYCISK WYMAZYWANIA DANYCH

Jeśli bezpieczeństwo danych stanie się problemem, przycisk bezpieczeństwa wyczyści dane użytkownika urządzenia.

TRYB JUMPMASTER

Funkcja ta umożliwia obliczanie punktów otwarcia na dużych wysokościach zgodnie z wytycznymi wojskowymi i pomaga dotrzeć do celu po skoku.

DWA FORMATY POZYCJI

Swoją lokalizację możesz łatwo zsynchronizować z innymi, wyświetlając na jednym ekranie układ UTM i wojskowy system odniesienia siatki.

ODWZOROWANIE PUNKTÓW TRASY

Ustaw i zapisz zdalne pozycje geostrategiczne, które będą później używane do nawigacji.

POLOWANIE

Monitoruj swoje polowanie i zaznaczaj punkty orientacyjne bezpośrednio na zegarku.

NAWIGACJA BEZPOŚREDNIA

Nawiguj bezpośrednio do lokalizacji lub punktu trasy w światowej bazie danych lotniczych. Możesz też wybrać funkcję Najbliższe, aby aktywować ścieżkę do pobliskiego lotniska.

RAPORTY POGODOWE

Umożliwia on dostęp do pogody lotniczej, w tym radaru NEXRAD, danych METAR i TAF, dzięki którym można sprawdzić wiatr, widzialność, ciśnienie barometryczne i inne parametry1.

OUTDOOR MAPS+

Opcjonalna subskrypcja usługi Outdoor Maps+ zapewnia dostęp do map premium (pokrycie wyłącznie Stanów Zjednoczonych) i zdjęć satelitarnych (pokrycie globalne) pobieranych bezpośrednio do zegarka

KALKULATOR BALISTYCZNY

Odblokuj kalkulator Applied Ballistics za pośrednictwem AB Synapse — aplikacji firmy Garmin (wymagana opłata aktywacyjna) — aby uzyskać dostęp do rozwiązań z zakresu celowania w strzelectwie długodystansowym w terenie.

Osiągnij nowy poziom

WBUDOWANE APLIKACJE SPORTOWE

Skorzystaj z wbudowanych profili aktywności dla biegów przełajowych i biegów w hali, pływania, biegania, jazdy na rowerze, wędrówek, wiosłowania, narciarstwa, gry w golfa, surfowania i wspinania po sztucznych ściankach wspinaczkowych i wielu innych.

ĆWICZENIA HIIT

Ten profil aktywności śledzi trening interwałowy o dużej intensywności, w tym ćwiczenia AMRAP, EMOM, Tabata i wprowadzone ręcznie. Możesz ustawić liczbę rund, interwały ćwiczeń/odpoczynku i inne.

CODZIENNE SUGESTIE TRENINGOWE

Przeglądaj cały tydzień codziennych sugestii treningowych, które aktualizują się po każdym biegu lub jeździe na rowerze, aby zoptymalizować Twój proces treningowy i regenerację. Sugestie dopasowane są również do startów zapisanych w kalendarzu Garmin Connect.

WIZUALNA SYMULACJA CZASU WYŚCIGU

Na podstawie historii biegów i ogólnej sprawności fizycznej funkcja ta podaje szacunkowe tempo dla dystansu, który chcesz przebiec. Dane trendu pokazują, jakie efekty przynosi trening wraz z upływam czasu.

PRZED TOBĄ

Podglądaj wybrane punkty na trasie w mgnieniu oka. Możesz wyświetlać także statystyki efektywności, międzyczasów i dystansu/wysokości oraz podsumowania najważniejszych punktów szlaku.

TECHNOLOGIA PACEPRO

Pierwsza w swoim rodzaju funkcja PacePro pomaga utrzymać tempo podczas biegu dzięki nawigacji dostosowanej pod kątem nachylenia terenu.

WSKAZÓWKI TEMPA DOSTOSOWANE DO PROFILU TRASY

Nie strać sił przed zakończeniem aktywności. Po skonfigurowaniu pól danych biegu, łatwiej zrozumiesz w jaki sposób dostosować tempo do planu w różnych warunkach terenowych.

STATYSTYKI EFEKTYWNOŚCI

Wyświetl zaawansowane pomiary treningowe, które obejmują dane dynamiki biegu, pułap tlenowy uwzględniający temperaturę otoczenia i wysokość, pułap tlenowy podczas biegów po szlakach, asystenta odpoczynku i inne dane2.

MONITOROWANIE WYDOLNOŚCI

Korzystaj z tych danych, aby śledzić i kontrolować wysiłek fizyczny, co pomoże uniknąć nadmiernego wysiłku na początku biegu lub jazdy rowerem.

ASYSTENT ODPOCZYNKU

Po każdym treningu czas odpoczynku informuje Cię, kiedy będziesz w stanie przystąpić do kolejnego intensywnego treningu. Jest on obliczany w oparciu również o takie czynniki, jak intensywność treningu, wysiłek, aktywności w ciągu dnia i sen.

DYNAMIKA JAZDY NA ROWERZE GÓRSKIM

Śledź szczegóły każdej jazdy dzięki pomiarom jazdy rowerem górskim ze specjalnymi pomiarami trudności (Grit®) i płynności (Flow), które oceniają trudność trasy i płynność zjazdu, a na koniec podają wynik, który można pobić następnym razem.

FUNKCJA CLIMBPRO

Korzystając ClimbPro na zaplanowanych kursach, można wyświetlać w czasie rzeczywistym informacje o bieżących i zbliżających się wzniosach, w tym o nachyleniu, odległości i wzroście wysokości — a także o obniżeniu zbiegach, zjazdach i płaskich fragmentach.

FUNKCJE SURFINGOWE

Przygotuj się na jazdę na fali. Zegarek tactix obsługuje funkcję Surfline Sessions, umożliwiającą filmowanie każdej pokonywanej fali kamerą Surfline®3. Dzięki subskrypcji Surfline Sessions możesz je później obejrzeć i ocenić swoje pływanie.

NARCIARSTWO SKITUROWE I JAZDA NA SNOWBOARDZIE

Od teraz te profile aktywności automatycznie rozpoznają podejścia i zjazdy. Dzięki temu możesz włączyć aktywność na samym początku i nie martwić się zmianą profilu, ponieważ zegarek będzie je prawidłowo śledził przez cały dzień.

DYNAMIKA BIEGÓW NARCIARSKICH

Po sparowaniu z paskiem na klatkę piersiową HRM-Pro (sprzedawanym oddzielnie) pomiar aktywności dla biegów narciarskich może określać obciążenie treningowe.

WIDŻET WYŚCIGU

Przygotuj się do następnego startu dzięki wskazówkom treningowym, codziennym spersonalizowanym sugerowanym treningom i przewidywaniom czasu ukończenia na podstawie informacji o trasie, pogodzie i wynikach.

Stan wytrenowania

Korzystając z nowych parametrów, takich jak status zmienności tętna, historia ostatnich ćwiczeń i wydajność, można łatwo uzyskać wgląd w swój ogólny wysiłek i dowiedzieć się, czy trening jest efektywny, czy jesteś w szczycie formy lub się przemęczasz.

OCENA GOTOWOŚCI DO TRENINGU

Z samego rana otrzymasz ocenę gotowości do treningu oszacowaną na podstawie jakości snu, odpoczynku, obciążenia treningowego i innych czynników. Dzięki temu będzie można określić, czy dzień jest odpowiedni dla intensywnego treningu, czy raczej odpoczynku.

STATUS ZMIENNOŚCI TĘTNA

Uzyskaj głębsze zrozumienie ogólnego stanu zdrowia, treningu i odpoczynku dzięki zmienności tętna podczas snu, w oparciu o technologię opracowaną przez nasz zespół Firstbeat Analytics.

NADGARSTKOWY POMIAR MOCY BIEGOWEJ

Sprawdź, jaką moc generujesz na szlaku lub drodze, aby móc lepiej zarządzać swoim wysiłkiem i udoskonalić trening. Nie są wymagane żadne akcesoria.

POMIAR DYNAMIKI BIEGU W ZEGARKU

Ten smartwatch mierzy kluczowe parametry biegu, takie jak rytm, długość kroku, czas kontaktu z podłożem i wiele innych parametrów.

Funkcje dostosowane do każdego typu przygody.

TECHNOLOGIA SATIQ

Wielopasmowy moduł GPS z technologią SatIQ zapewnia najlepszą dokładność określania pozycji, a jednocześnie pozwala zoptymalizować czas pracy baterii urządzenia.

PRZEWODNIK PO MAPACH NEXTFORK

Z łatwością nawiguj na szlaku za pomocą szybkiego podglądu. Zobacz odległość do następnego skrzyżowania szlaków, a także jego nazwę.

CZUJNIKI ABC

Na nowym szlaku korzystaj z czujników ABC, m.in. z wysokościomierza, wskaźnika wysokości, barometru i 3-osiowego elektronicznego kompasu.

MAPY PÓL GOLFOWYCH

Korzystaj z kolorowych map CourseView ponad 43 000 pól golfowych na całym świecie, a także z funkcji celowania i PlaysLike Distance.

MAPY SKIVIEW

Pokonuj stoki dzięki fabrycznie załadowanym mapom SkiView i wyświetlaj nazwy zjazdów oraz oceny trudności dla ponad kurortów narciarskich na całym świecie.

MAPY TOPOACTIVE

tactix 7 zawiera fabrycznie załadowane mapy mapy TopoActive z Twojego regionu i umożliwia bezpłatne pobieranie dodatkowych map z całego świata, aby nie zdarzyło Ci się zgubić drogi w podróży. Wbudowany moduł Wi-Fi® umożliwia łatwe ładowanie i aktualizowanie map i oprogramowania bez użycia komputera.

MENEDŻER ZASILANIA

Zobacz, w jaki sposób różne ustawienia i czujniki wpływają na czas pracy baterii zegarka, aby wprowadzić zmiany, które natychmiast wydłużą możliwy czas pracy.

 
 

Poznaj swoje ciało dzięki stałemu monitorowaniu kondycji.

NADGARSTKOWY CZUJNIK TĘTNA

Technologia optycznego pomiaru tętna2 pozwala mierzyć intensywność aktywności, a także zmienności tętna aby obliczyć poziom stresu. Technologia działa również pod wodą bez użycia paska z czujnikiem tętna.

PORANNY RAPORT

Zaraz po przebudzeniu otrzymasz przegląd swojego snu, odpoczynek i perspektyw treningowych — wraz ze stanem zmienności tętna, gotowość do treningu i pogodą. Dostosuj raport, aby wyświetlić wybrane dane.

ASYSTENT JET LAGU

Zminimalizuj skutki jet lagu za pomocą wskazówek dotyczących spędzania czasu na słońcu, harmonogramu snu i ćwiczeń podczas kolejnej długiej podróży. Wpisz szczegóły podróży do kalendarza w aplikacji Garmin Connect na smartfon i obserwuj sposób, w jaki Twój zegar biologiczny dostosowuje się do następnego celu podróży.

PULSOKSYMETR

Czujnik pulsoksymetru4 wykorzystuje do śledzenia aklimatyzacji wysokościowej i monitorowania snu wiązki światła na Twoim nadgarstku w celu określenia stopnia absorpcji tlenu przez ciało.

ZAAWANSOWANE MONITOROWANIE I OCENA JAKOŚCI SNU

Uzyskaj szczegółowy obraz snu na podstawie czasu fazy snu płytkiego, głębokiego i REM2. Wyświetlaj wszystkie te dane w specjalnym widżecie, który wyświetla wynik snu i analizy.

MONITOR ENERGII BODY BATTERY

Optymalizuj rezerwy energii swojego ciała, wykorzystując wskaźniki zmienności tętna, wysiłku, snu i inne dane do określenia gotowości do aktywności lub potrzeby odpoczynku.

MONITOROWANIE ODDECHU

Monitoruj sposób oddychania w ciągu dnia, podczas snu, ćwiczeń oddechowych i jogi.

FUNKCJA HEALTH SNAPSHOT

Zapisz 2-minutową sesję, aby zarejestrować kluczowe statystyki, w tym tętno2, zmienność tętna, natlenienie krwi4, oddech i stres. Następnie wygeneruj raport z tymi statystykami w aplikacji Garmin Connect na kompatybilnym smartfonem, aby go udostępnić.

MONITOROWANIE NAWODNIENIA

Rejestruj dzienne spożycie płynów, aby pamiętać o odpowiednim nawadnianiu organizmu. Po włączeniu automatycznego celu zobaczysz szacowane straty potu po aktywności, a cel zostanie odpowiednio dostosowany.

Więcej funkcji dla życia poza pracą.

POWIADOMIENIA Z TELEFONU

Wiadomości e-mail, SMS-y i alerty można odbierać bezpośrednio w zegarku sparowanym ze zgodnym urządzeniem.

APLIKACJE MUZYCZNE

Możesz zapisać do 2000 utworów lub skorzystać z aplikacji do strumieniowego przesyłania w zgodnych serwisach, w tym Spotify, Deezer i Amazon Music, a także słuchać muzyki przez słuchawki wyposażone w technologię Bluetooth®.

PŁATNOŚCI ZBLIŻENIOWE GARMIN PAY

Zakupy zrobisz w mgnieniu oka dzięki płatnościom zbliżeniowym Garmin Pay dostępnym u wybranych dostawców.

FUNKCJE BEZPIECZEŃSTWA I ŚLEDZENIA

Po sparowaniu zegarka i telefonu Twoja lokalizacja może być wysyłana na bieżąco do kontaktów, ręcznie lub – podczas wybranych aktywności na powietrzu ‒ automatycznie, dzięki wbudowanej funkcji wykrywania zdarzeń5.

CONNECT IQ STORE

Pobierz niestandardowe tarcze zegarka, dodaj pola danych i pobierz aplikacje oraz widżety ze sklepu Connect IQ Store w .

MONITOR AKCJI

Śledź do 50 ulubionych akcji6 bezpośrednio na nadgarstku dzięki aplikacji Stocks. Wystarczy rzut oka, aby w łatwy sposób sprawdzać akcje i monitorować ich ceny oraz trendy w ciągu dnia.

TRYB RED SHIFT

Funkcja ta zmienia kolor wyświetlacza na odcienie czerwieni, aby pomóc Ci lepiej zaaklimatyzować się w ciemniejszych warunkach i zmniejszyć zakłócenia cyklu snu.

 
Dane techniczne:
 

What You'll Love

Battery life (smartwatch mode) Up to 31 days (11 days always-on)
Watch display type AMOLED
Latarka LED Tak (biały/zielony)
Touchscreen  
Watch water rating 10 ATM
Ocena jakości snu i statystyki  
Ocena gotowości do treningu  
Stan wytrenowania  
Codzienne sugestie treningowe  
Multi-band GPS  
Built-in mapping  
Garmin Pay™  
Pamięć na muzykę  

Ogólne

MATERIAŁ SOCZEWKI Szkiełko szafirowe
Materiał ramki Tytanowy
Obudowa Polimer wzmocniony włóknem szklanym z tylną pokrywą z tytanu
Zgodność z opaską QuickFit W zestawie (26 mm)
Materiał paska Nylon i silikon
ROZMIAR KOPERTY (szer. × dł. × wys.) 51 x 51 x 16,4 mm
Pasuje na nadgarstki o tych obwodach:
Pasek silikonowy: 127–210 mm
Pasek skórzany: 135–213 mm
Pasek z tkaniny: 135–213 mm
Pasek z metalu: 135–225 mm
Masa 96 g (obudowa: 59 g)
Wymiary wyświetlacza, szer. x wys. 35,56 mm (1,4″) średnica
Rozdzielczość wyświetlacza, szer. x wys. 454 x 454 piks
Kolorowy wyświetlacz  
Czas działania baterii W trybie zegarka: do 31 dni (11 dni w trybie ciągłego włączenia)
Tryb oszczędzania baterii zegarka: do 41 dni
Tylko GPS: do 89 godz. (58 godz. w trybie ciągłego włączenia)
Wszystkie systemy satelitarne: nawet 62 godz. (48 godz. gdy stale włączony)
Wszystkie systemy satelitarne + Multi-band: Do 38 godzin (30 godzin zawsze włączony)
Wszystkie systemy satelitarne i muzyka: do 17 godzin
Maksymalny czas pracy baterii w trybie GPS: do 145 godz.
Tryb GPS wycieczki: do 27 dni
Metoda ładowania Ładowarka ze złączem Garmin
Pamięć/historia 32 GB

Cechy zegarka

Czas/data  
Synchronizacja czasu przez GPS  
Automatyczny czas letni  
Budzik  
Minutnik  
Stoper  
Godzina wschodu/zachodu słońca  

Monitorowanie zdrowia i samopoczucia

Nadgarstkowy pomiar tętna (stały, co sekundę)  
Średnie dzienne tętno spoczynkowe  
Alerty nietypowo wysokiego tętna Tak (wysokie i niskie)
Rytm oddychania (24x7)  
Saturacja na podstawie pomiaru pulsoksymetru  
Wiek sprawnościowy tak (w aplikacji)
Monitor energii Body Battery™  
Całodzienne obciążenie stresem  
Minutnik oddychania relaksacyjnego  
Ćwiczenia oddechowe  
Sen Tak (zaawansowane)
Nawodnienie Tak (w serwisie Garmin Connect™ i opcjonalnym widżecie Connect IQ™)
Funkcje zdrowia kobiet Tak (w serwisie Garmin Connect™ i opcjonalnym widżecie Connect IQ™)
Zestawienie danych nt. zdrowia  
ASYSTENT JET LAGU  

Czujniki

GPS  
GLONASS  
Galileo  
Technologia SatIQ™  
Nadgarstkowy pomiar tętna Garmin Elevate™  
Pulsoksymetr do monitorowania stopnia aklimatyzacji  
Wysokościomierz barometryczny  
Kompas  
Żyroskop  
Akcelerometr  
Termometr  
Czujnik oświetlenia otoczenia  

Funkcje telefoniczne przydatne na co dzień

Łączność Bluetooth®, ANT+®, Wi-Fi®
Connect IQ™ (tarcze zegarka, pola danych, widżety i aplikacje)  
Sklep Connect IQ™ w urządzeniu  
Powiadomienia Z Telefonu  
Odpowiedź tekstowa / odrzuć połączenie za pomocą wiadomości tekstowej (tylko dla systemu Android™)  
Poranny raport  
Kalendarz  
Prognoza pogody  
Synchronizacja ustawień w czasie rzeczywistym z Garmin Connect™ Mobile  
Oszczędzanie baterii – tryb zegarka o niskim poborze mocy z możliwością dostosowania  
Sterowanie muzyką  
Odtwarza muzykę  
Znajdź mój telefon  
Funkcja Znajdź Mój Zegarek  
Pilot VIRB®  
STEROWANIE TRENAŻEREM SERII SMART  
Zgodność z Garmin Connect™ Mobile  
Zgodność ze smartfonami iPhone®, Android™
Akcje  

Profile aktywności

Dostępne profile aktywności na siłowni Siła, HIIT, Trening Wydolnościowy, Trening na Maszynie Eliptycznej, Schody, Ergometr Wioślarski, boks, Mieszane sztuki walki, Pilates, Joga
Multisport

Swimming/Running, Triathlon

Wellness Walking, Pilates, Yoga
Indoor running

Treadmill Running, Indoor Track Running, Virtual Running

Outdoor running

Running, Outdoor Track Running, Trail Running, Ultra Running

Dostępne profile czynności rekreacyjnych w terenie Wędrówka, Wspinaczka w pomieszczeniach, Bouldering, Wspinaczka, Kolarstwo górskie, Narty, Snowboard, Snowboard poza trasą, Biegi narciarskie, Narciarstwo przełajowe, SUP, Wioślarstwo, Kajakarstwo, Surfing, Myślistwo, Kiteboarding, Windsurfing, Chodzenie po śniegu w rakietach śnieżnych, Jazda na motocyklu, Overlanding, Motorcrossing, quad, łyżwiarstwo, Wodniactwo, Wędkarstwo, Jeździectwo, Narty wodne, Wakeboarding, Wakesurfing, rafting, Tubing, Żeglarstwo, regaty, Ekspedycja żeglarska, Funkcja Jumpmaster, Wyścig po torze z przeszkodami, Tenis, Pickleball, Padel, Badminton, squash, tenis stołowy, łucznictwo, Aktywności taktyczne, Disc golf
Dostępne profile jazdy rowerem Jazda rowerem, e-rower, Jazda Rowerem w Pomieszczeniu, Kolarstwo górskie, kolarstwo górskie (rower elektryczny), Jazda miejska, Jazda po szutrze, Jazda rowerem do pracy, Wycieczki rowerowe, Jazda przełajowa, BMX, Triatlon
Dostępne profile pływania Pływanie w basenie, Pływanie na otwartym akwenie, Pływanie/Bieganie
On the Water

Stand Up Paddleboarding, Rowing, Kayaking, Surfing, Kiteboarding, Windsurfing, Fishing, Boating, Sailing, Sail Racing, Water Skiing, Wakeboarding, Wakesurfing, Tubing, Snorkeling, Sailing Expedition, Whitewater

Motor sports

Motorcycling, Overlanding, Motocrossing, ATVing, Snowmobiling

Racket sports

Tennis, Pickleball, Badminton, Squash, Table Tennis, Padel, Platform Tennis, Racquetball

Snow & winter

Skiing, Snowboarding, Backcountry Snowboarding, XC Classic Skiing, Backcountry Skiing, Ice Skating, Snowshoeing

Profile sportowe

Basketball, Volleyball, Field Hockey, Ice Hockey, Football/Soccer, American Football, Lacrosse, Rugby, Ultimate Disc, Cricket, Softball, Baseball

In the ring Boxing, Mixed Martial Arts
Other activity profiles

Jumpmaster, Tactical

Funkcje bezpieczeństwa i monitorowania

Wykrywanie zdarzeń podczas wybranych aktywności  
Alert wykrywania zdarzeń w telefonie dla urządzeń noszonych na ciele  
Pomoc  
Aplikacja LiveTrack  
Group LiveTrack  
Udostępnianie zdarzeń na żywo  

Funkcje taktyczne

Tryb ukrycia  
Tryb nocny  
Podwójna siatka współrzędnych  
PRZYCISK WYMAZYWANIA DANYCH  
Pozycje XERO™  
Kalkulator balistyczny Tak (wymagane odblokowanie)

Funkcje lotnicze

Baza(-y) portów lotniczych na świecie  
3-osiowy kompas ze wskaźnikiem sytuacji horyzontalnej HSI  
Wiele stref czasowych, w tym czas Zulu/UTC  
Dane NEXRAD na przenoszonej mapie  
Przenoszenie mapy z lotniczymi punktami trasy  
Światowa baza danych NAVAID i skrzyżowań  
Pulsoksymetr w czasie lotu  
METAR (Meteorological Aerodrome Report)  
TAF (Terminal Aerodrome Forecast)  

Funkcje śledzenia aktywności

Licznik kroków  
Alerty ruchu (wyświetlane w urządzeniu po okresie bezczynności; wystarczy chodzić przez kilka minut, aby je zresetować)  
Cel automatyczny (rozpoznaje poziom aktywności użytkownika i wyznacza dzienny cel kroków)  
Spalone kalorie  
Piętra w górę  
Przebyty dystans  
Minuty intensywnej aktywności  
Funkcja TrueUp™  
Funkcja Move IQ™  
Aplikacja Garmin Connect ™ Challenges Tak (opcjonalna aplikacja Connect IQ)

Sprzęt fitness / siłownia

Treningi wydolnościowe  
Treningi siłowe  
Treningi HIIT  
Treningi jogi  
Treningi Pilates  
Animacje treningowe na ekranie  
Obraz zaangażowania partii mięśniowych  
Automatyczne liczenie powtórzeń  

Funkcje szkolenia, planowania i analizy

Strony własnych danych  
Plany treningów do pobrania  
Asystent kursu  
Strefy tętna  
Alerty tętna  
Kalorie na podstawie tętna  
% maksymalnego tętna  
% rezerwy tętna  
CZAS REGENERACJI  
Automatyczne tętno maksymalne  
Widok/widżet wyścigu  
Status zmienności tętna  
Pomiar tętna do wysiłku (urządzenie mierzy zmienność tętna przez 3 minuty, gdy użytkownik stoi w miejscu, aby zbadać szacowane natężenie wysiłku; wynik jest przedstawiony na skali 1 do 100, gdzie niskie wartości oznaczają niski poziom natężenia wysiłku) Tak (ze zgodnym akcesorium)
Transmisja tętna (przesyłanie danych tętna przez ANT+™ do sparowanego urządzenia)  
Częstotliwość oddechu (podczas ćwiczeń) Tak (ze zgodnym akcesorium)
Prędkość i dystans GPS  
Niestandardowe profile danych  
Auto Pause®  
Trening interwałowy  
Ulepszony interwał (obejmuje otwarte powtórzenia, stronę danych interwałów, ekran odpoczynku i automatyczne wykrywanie)  
Zaawansowane treningi  
Tryby zasilania – ustawienia baterii na czas aktywności z możliwością dostosowania  
Tempo i dystans biegu czujnika HRM  
Auto Lap®  
Ręcznie oznaczane okrążenia  
Czasy odpoczynku  
Konfigurowalne alerty okrążenia  
Aklimatyzacja do temperatury i wysokości  
Pułap tlenowy (bieg)  
Pułap tlenowy (bieg szlakiem)  
Wytrzymałość w czasie rzeczywistym  
Ocena poziomu wytrzymałości  
Wskaźnik Obciążenia  
Obciążenie treningowe  
Charakter obciążenia treningowego  
Efekt treningu  
Efekt treningu (beztlenowego)  
Główna korzyść (etykiety efektu treningu)  
Konfigurowalne alerty  
Monity dźwiękowe  
Czas ukończenia  
Virtual Partner  
Virtual Racer™  
Automatyczne aktywności Multisport  
Ręcznie wprowadzane aktywności Multisport  
Segmenty (Live, Garmin)  
Funkcje Strava (Beacon, Live Segments)  
Kreator kursu trasy powrotnej (bieganie / jazda rowerem)  
Wyznaczanie popularnych tras TRENDLINE™  
Blokada ekranu dotykowego i/lub przycisków  
Przyciski dostępu  
Autoprzewijanie  
Historia aktywności w zegarku  
Physio TrueUp  
Ujednolicony stan wytrenowania  

Funkcje biegowe

Dostępne profile biegu Bieganie, Bieg na bieżni lekkoatletycznej, Bieg na bieżni mechanicznej, Bieganie po torze krytym, Bieg przełajowy, bieganie wirtualne, ultrabieg
Pomiar GPS odległości, czasu i tętna  
Dynamika biegu  
Stosunek ruchu pionowego do ruchu poziomego  
Bilans i czas kontaktu z podłożem  
Długość kroku (na bieżąco)  
Kadencja (zapewnia informacje na temat liczby kroków na minutę w czasie rzeczywistym)  
Moc biegowa  
Tempo skorygowane względem nachylenia  
Przygotowanie wydolnościowe  
Próg mleczanowy Tak (ze zgodnym akcesorium)
Strategie tempa PacePro™  
Treningi biegowe  
Ocena formy na podbiegach  
Automatyczne przełączanie między biegiem i wspinaczką  
Symulator wyścigu  
Obsługa czujnika prędkości i rytmu (z czujnikiem)  
Wykrywanie biegu/spaceru/stania  

Funkcje golfowe

43 000 wgranych pól golfowych z całego świata  
Odległość do początku, środka i końca greenów  
Odległość do lay-upów/doglegów  
Pomiar dystansu uderzenia (oblicza dokładny dystans dla uderzeń wykonanych na polu) Automatyczny
Cyfrowa tablica wyników  
Własne cele  
Śledzenie statystyk (liczba uderzeń, liczba puttów w rundzie, liczba uderzeń na greeny i fairway'e)  
Garmin AutoShot™  
Pełna mapa wektorowa  
Automatyczne aktualizacje CourseView  
FUNKCJA GREENVIEW Z RĘCZNYM POZYCJONOWANIEM CHOROGIĘWKI  
Hazardy i cele na polu golfowym  
PinPointer  
Dystans PlaysLike  
Wybieranie celów dotknięciem (po dotknięciu celu na ekranie jest wyświetlany dystans do dowolnego punktu)  
Wynik handicapu  
Funkcja TempoTraining (sygnały dźwiękowe wskazują idealny stosunek backswingu i downswingu na poziomie 3:1)  
Timer rundowy / licznik dystansu  
Zgodność z automatycznym systemem śledzenia kijów golfowych (wymagane akcesorium)  
Prędkość i kierunek wiatru (wymaga połączenia z aplikacją golfową)  
WIRTUALNY CADDIE  
Parowanie z aplikacją Garmin Golf  
Oficjalny turniej  
Poziomice greenów (dla subskrybentów Garmin Golf)  

Funkcje dla zajęć na powietrzu

Nawigacja od punktu do punktu  
Elektroniczna ścieżka rejestrowana na bieżąco  
Wróć do startu  
TracBack®  
Tryb UltraTrac  
Tryb W okolicy  
PUNKT ODNIESIENIA  
Przed tobą  
Nawigacja NextFork™  
Profil wysokości  
Dystans do celu  
Wskaźnik trendu barometru  
Planowanie wspinaczek ClimbPro™  
Prędkość pionowa  
Całkowity wznios/spadek  
Licznik czasu odpoczynku (tylko dla ultrabiegów)  
Automatyczny odpoczynek  
Przyszły wykres wysokości  
Fabrycznie załadowane mapy dróg i szlaków  
Wgrane mapy kurortów narciarskich  
Obsługa pobieranych map kartograficznych  
Współrzędne GPS  
Celuj i idź  
Pomiar powierzchni Tak (przez Connect IQ™)
Prognoza brań Tak (przez Connect IQ™)
Odwzorowany punkt trasy  
Informacje o położeniu słońca i księżyca  
Zgodność z miernikiem wiatru  
Aktywność GPS wyprawy  
Pływy Tak (przez Connect IQ™)
Podgląd tabeli pływów  

Funkcje rowerowe

Kursy (współzawodnictwo z poprzednimi aktywnościami)  
Okrążenia rowerowe i maksymalna moc okrążenia (w czujnikiem mocy)  
Wyścig z aktywnością  
Alert czasu/dystansu (włącza alarm po osiągnięciu celu)  
Współczynnik FTP (Functional Threshold Power) Tak (ze zgodnym akcesorium)
Krzywa mocy i procent treningów FTP  
Mapa Garmin Cycle Map (mapa dla rowerzystów z możliwością wyznaczania tras)  
Trudność i płynność jazdy na rowerze górskim  
Zaawansowana dynamika jazdy  
Zgodność z Vektor™ i Rally™ (miernik mocy)  
Zgodność z Varia Vision™ (wyświetlacz montowany na głowie)  
Zgodność z radarem Varia™ (radar wsteczny)  
Zgodność ze światłami Varia™  
Kompatybilność z czujnikami prędkości i kadencji  
Zgodność z miernikiem mocy (wyświetlanie informacji o mocy ze zgodnych mierników mocy ANT+™ innych producentów)  
Przewodnik mocy  

Funkcje pływackie

Dane dotyczące pływania w otwartym akwenie (dystans, tempo, liczba i częstotliwość ruchów, kalorie)  
Parametry treningu (styl pływania, liczba wymachów, długość basenu)  
Wykrywanie stylu (dowolny, grzbietowy, klasyczny, motylkowy)  
Dziennik ćwiczeń  
Podstawowy licznik czasu odpoczynku (od 0)  
Licznik czasu odpoczynku z funkcją "Powtarzanie przez"  
Automatyczny odpoczynek (wyłącznie podczas pływania w basenie)  
Alerty czasu i dystansu  
Alerty o tempie (tylko w przypadku pływania na basenie)  
Włączanie odliczania  
Treningi pływackie  
Krytyczna prędkość pływania  
Nadgarstkowy pomiar tętna pod wodą  
Tętno z zewnętrznego czujnika HRM (bieżące podczas odpoczynków, statystki interwału i sesji podczas odpoczynków, automatyczne pobieranie danych tętna po pływaniu) Tak (z HRM-Tri, HRM-Swim, HRM-Pro lub HRM-Pro Plus)

Funkcje monitorowania dzieci

Aplikacja Toe-to-Toe™ Challenges Tak (opcjonalna aplikacja Toe-to-Toe™ Challenges w Connect IQ)

 

W pudełku:

 • tactix® 7 - AMOLED z czarnym nylonowym paskiem taktycznym
 • Czarny silikonowy pasek do zegarka
 • Przewód do ładowania USB-C/przewód do przesyłu danych
 • Dokumentacja