Regulamin

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO

Sklep internetowy, działający pod adresem www.mmplus.pl, prowadzony jest przez MMplus sp. z o.o. , wpisaną do KRS pod numerem 0000184570, NIP 726-23-74-343, Regon 472850796, z siedzibą w Łodzi przy ul. Kilińskiego 122/128.

Sprzedaż w siedzibie firmy:
W siedzibie firmy prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną.
Naszymi odbiorcami są głównie sklepy i  zakłady usługowe.

Realizacja zamówienia

Realizacja zamówienia rozpoczyna się po zarejestrowaniu zgłoszenia przez system i po e-mailowym potwierdzeniu przez system sklepu.

Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że towar jest dostępny w magazynie lub u dostawców sklepu. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Klient jest informowany o stanie zamówienia i podejmuje decyzje o sposobie jego realizacji (częściowa realizacja, wydłużenie czasu oczekiwania, anulowanie całości zamówienia).

Klient otrzymuje na wskazane konto e-mail informację o rozpoczęciu realizacji oraz w dniu wysyłki informację zawierającą numer listu przewozowego i przewidywany czas dostawy.

Czas realizacji zamówienia jest to czas, który upływa od złożenia zamówienia do chwili wysłania zamówionych towarów ze sklepu, przy czym uwzględniane są tu tylko dni robocze. Zamówienie na towary o różnym czasie realizacji wysyłane jest po skompletowaniu całości, tzn. po upływie czasu najdłuższego z podanych.

Czas kompletacji wynosi od 1 do 7 dni roboczych dla towarów znajdujących się w naszym magazynie  lub u krajowych dostawców. Czas dostawy towaru sprowadzanego z zagranicy na indywidualne zamówienie może przekroczyć 7 dni roboczych o czym Klient będzie informowany przed rozpoczęciem realizacji. Czas realizacji może ulec wydłużeniu w wypadku opóźnienia wpływu należności za zamówiony towar.


Termin otrzymania przesyłki = czas realizacji + czas dostawy
 

Klient dokonujący zakupu w sklepie wyraża zgodę na przekazanie swojego adresu e - mail do Grupa Allegro Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu oraz na przetwarzanie przez sklep MMplus nawigacja GARMIN, kasy oraz Grupa Allegro Sp. z o.o., ...


Warunki dostawy

Zamówiony towar dostarczany jest tylko na terenie Polski za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL oraz poczty Polskiej

Zryczałtowany koszt wysyłki wynosi brutto:
- kurierem 17 zł
- kurierem z płatnością przy odbiorze 23 zł
- Pocztą Polską - paczka pocztowa priorytetowa 11 zł
- Pocztą Polską - paczka pocztowa priorytetowa za pobraniem 15,50 zł

Faktury zakupu:
Wystawiamy faktury VAT ub paragony fiskalne na wszystkie sprzedawane towary. 

Formy płatności: 

Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione towary:
- za pobraniem, przy odbiorze towaru od kuriera, listonosza,
- przelew na podstawie Faktury PRO Forma,
- karta płatniczą w siedzibie firmy
- płatnośc online Przelewy24.pl
- zakup na raty (umowa z Credit Agricole Bank Polska S.A.

W przypadku wybrania na zamówieniu opcji "przelew" zamówienie realizowane jest po wpłynięciu całej należności na konto MMplus sp. z o.o.
Właściciel rachunku:


MMplus sp. z o.o.

ul. Kilińskiego 122/128, 90-013 Łódź

Bank:

60 1440 1185 0000 0000 0397 3069 (PKO BP)

10 1090 2705 0000 0001 0164 6553 (Santander SA)

41 1950 0001 2006 9586 8602 0002 (IDEA BANK)

Prawo do odstąpienia od realizacji zamówienia

MMplus  sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do odstąpienia od realizacji zamówienia w sytuacji, gdy na stronach sklepu internetowego pojawiły sie błędy polegające na wyświetlaniu niewłaściwej ceny towaru lub niewłaściwej informacji o dostępności.

Zwrot towaru i reklamacje

Wszystkie oferowane w naszym sklepie internetowym towary objęte są gwarancją producenta.

Klient, który zawarł umowę poza lokalem przedsiębiorstwa, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie 14 dni od otrzymania zamówionego towaru. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Towar powinien wrócić w takim stanie w jakim został zakupiony, w oryginalnym opakowaniu wraz z kserokopią dowodu zakupu, instrukcją i gwarancją. (Dz. U. z dnia 31 marca 2000 r.).

Ochrona danych osobowych

1. Składając zamówienie, klient świadomie zgadza się na przetwarzanie i wykorzystywanie jego danych osobowych w celu realizacji zamówienia. Dane te nie są przetwarzane ani wykorzystywane w żadnym innym celu.

2. Dane osobowe umieszczone w bazie danych sklepu gps.lodz.pl.pl są przetwarzane wyłącznie dla potrzeb własnych. Dane te są przechowywane z należytą starannością i odpowiednio chronione przed dostępem osób niepowołanych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. nr 133 poz. 883). Klient ma prawo wglądu do swoich danych, do ich korekty oraz żądania zaprzestania ich wykorzystywania. Dane klienta nie będą udostępniane podmiotom trzecim.

3. W przypadku gdy wyrazi zgodę na otrzymywanie materiałów informacyjnych i promocyjnych w formie newsletter'a, jego dane (adres e-mail) będą wykorzystywane również w celu wysyłania tych materiałów.

4. Po dokonaniu wysyłki zakupionego towaru, Sklep w ramach realizacji umowy z Kupującym jest zobowiązany przesłać Kupującemu na adres poczty elektronicznej zaproszenie do wypełnienia ankiety w portalu  "Ceneo-Zaufane opinie", w celu zbadania jego opinii o przeprowadzonej transakcji. Kupujący jest uprawniony, jednak nie zobowiązany do jej wypełnienia

 


Umowa sprzedaży

Umowa sprzedaży zawierana jest między Klientem a MMplus sp. z o.o. Utrwalenie, zabezpieczenie i udostępnienie istotnych postanowień zawieranej umowy następuje przez wydrukowanie i przekazanie klientowi wraz z przesyłką faktury VAT, paragonu lub specyfikacji zamówienia.

 Umowa sprzedaży towarów zawierana jest zgodnie z prawem polskim i w języku polskim.

Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy sprzedaży jest sąd właściwy dla siedziby pozwanego lub sąd właściwy dla miejsca wykonania umowy.

Pytania i wątpliwości

Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości co do zasad obowiązujących w naszym sklepie internetowym prosimy o kontakt telefoniczny pod nr +48 42 630 46 11   , e-mail do działu handlowego
sklep@mmplus.pl